• Maksāt skaidrā naudā saņemot preci
  • Garantējam neviens nezinās
  • Ātri un lēti
  • Konfidenciāla paketes piegāde


Ienāciet šeit
Mans virs18.lv
Manas vēlmes (0)


 

“Lielās dzimšanas dienas LOTERIJAS” noteikumi
 

LOTERIJAS NORISES LAIKS:
Loterijas norises laiks ir no 03.07.2017. līdz 09.08.2017.

LAIMESTU FONDS:

1 avio ceļojums 2 (divām) presonām uz Itāliju (Rimini) no SIA “INTERLUX Travel” 
10 www.220.lv Dāvanu kartes 50 € vērtībā;
10  SIA “INTERLUX Travel” Dāvanu kartes 50 € vērtībā;

PIEDALĪŠANĀS NOTEIKUMI:


Lai piedalītos loterijā, laika posmā no 2017. gada 03.jūlija līdz 2017. gada 31.jūlijam (ieskaitot), klientam interneta veikalā www.220.lv jānoformē pirkuma pasūtījums un jāpiereģistrē savs pirkums loterijai www.220.lv mājaslapā. Loterijā piedalās visas preces, kas pieejamas interneta vietnē www.220.lv .

Loterijā piedalās visi tie pasūtījumi, kas noformēti saskaņā ar noteikumiem un kuri ir izpildīti ( klients saņēmis pasūtīto preci un veicis par to apmaksu) līdz 2017. Gada 07.augustam (ieskaitot).

Loterija sastāv no  1 ( vienas) izlozes.

Viens dalībnieks loterijā var piedalīties vairākkārt tikai veicot atkārtotu pirkumu.


LAIMĒTĀJU NOTEIKŠANA:

Laimētāji tiks noteikti SIA” Pigu Latvia” biroja  telpās, Rīgā Baltā iela 1b,   2017. gada 08.augustā  plkst 13:00 pieaicinot Izložu un Azartspēļu Uzraudzības Inspekcijas pārstāvi.
Izlozē, kura notiks 08. augustā, piedalās visas saņemtās reģistrācijas no 2017. Gada 03. jūlija līdz 2017. Gada 31. Jūlijam ieskaitot un tajā tiek izlozēti:
10  (desmit) laimētāji, kuri būs laimējuši pa 1 (vienai) www.220.lv Dāvanu kartei, 50€ vērtībā un 10 (desmit) rezervisti, kas iegūst tiesības saņemt balvu, ja primārie laimētaji neizņems savu laimestu līdz 2017.gada 25.augustam (ieskaitot);
10 (desmit) laimētāji, kuri būs laimējuši pa 1 (vienai) SIA “INTERLUX Travel” Dāvanu kartei  EUR 50.00 vērtībā un 10 (desmit) rezervisti, kas iegūst tiesības saņemt balvu, ja primārie laimētaji neizņems savu laimestu līdz 2017.gada 25.augustam (ieskaitot);
1 (viens) laimētājs, kurš būs laimējis 1 (vienu) avio ceļojumu 2 (divām) personām uz Itāliju (Rimini) no SIA “INTERLUX Travel” un 1 (viens) rezervists, kas iegūst tiesības saņemt balvu, ja primārie laimētaji neizņems savu laimestu līdz 2017.gada 25.augustam (ieskaitot);

Par laimestiem:

Avio ceļojumu 2 (divām) personām uz Itāliju (Rimini) no SIA “INTERLUX Travel” jebkurā datumā, kad būs brīvas vietas - ceļojumā ir iekļauts transfers lidosta-viesnīca-lidosta, grupas vadītājs, ekskursija uz Venēciju, bagāža līdz 20 kg, Rimini viesnīca 3* - 7 naktis un 7 brokastis. 

SIA “INTERLUX Travel” Dāvanu karte  EUR 50.00 vērtībā  - dāvanu karti nevar atgriezt un apmainīt pret naudas līdzekļiem vai citu dāvanas karti, dāvanu karte ir derīga tikai ceļojumu aģentūrā INTERLUX Travel Latvijā, dāvanu karte ir piesaistīta konkrētai personai, tādēļ to var izmantot tikai tās Saņēmējs,uzrādot personas apliecinošu dokumentu, dāvanu karte ir derīga tikai laika posmā, norādītajā uz kartes, summu uz dāvanu kartes nedrīkst izmantot pa daļām, dāvanu karte nevar tikt apmainīta pret pakalpojumu pēc norādītajā uz kartes derīguma termiņa izbeigšanas, uz pakalpojumiem, kas tiek iegādātas izmantojot Dāvanu karti, atlaides netiek piemērotas, ja dāvanu kartes vērtība ir mazāka nekā izvēlēto pakalpojumu izmaksas, dāvanu kartes īpašniekam ir pienākums samaksāt trūkstošo summu skaidrā naudā.

220.lv dāvanu karte EUR 50.00  vērtībā - dāvanu kartes numurs ir arī atlaižu kods, kuru nepieciešams norādīt pasūtījumu veikšanas brīdī, dāvanu karti nevar atgriezt vai apmainīt pret naudu, dāvanu karte ir derīga tikai Interneta veikalā 220.lv, ja preces cena pārsniedz dāvanu kartes vērtību, cenu starpību var samaksāt ar vienu no norēķinu veidiem, dāvanu kartes kodu var izmantot tikai vienu reizi. Ja summa samaksai ir mazāka nekā dāvanu kartes vērtība, starpība netiek atgriezta, dāvanu karti nevar izmantot kopā ar citiem atlaižu kodiem, vienlaicīgi nav iespējams izmantot 2 vai vairāk dāvanu kartes vienā pasūtījumā (pirkumā).


LAIMĒTĀJU PAZIŅOŠANA:

Laimētāju saraksts tiks publicēts mājas lapās www.220.lv un 220.lv sociālo tīklu profilos draugiem.lv/220lv un facebook.com/220lv 1 (vienu) darba dienu pēc izlozes jeb  ne vēlāk kā 2017.gada 09.augustā. www.220.lv pārstāvji izlozes dienā pēc izlozes ar balvu laimētājiem sazināsies nosūtot īsziņu uz loterijā reģistrēto tālruņa numuru.

Pilnus loterijas noteikumus skaties šeit . 

Iepirkumu grozs

Iepirkumu grozs ir tukšs.

Skatīt saglabātos iepirkuma grozus