• Maksāt skaidrā naudā saņemot preci
  • Garantējam neviens nezinās
  • Ātri un lēti
  • Konfidenciāla paketes piegāde


Ienāciet šeit
Mans virs18.lv
Manas vēlmes (0)

Viss jaunais rada daudz jautājumu un iepirkšanās internetā nav izņēmums. Neskatoties uz to, ka Latvijā internetu lieto 75% iedzīvotāju, tajā iepērkas tikai 40% iedzīvotāju,  veicot regulārus pirkumus (katru mēnesi/nedēļu) vai vēl retāk.

Interneta veikals 220.lv kopā ar saviem pircējiem nolēma kliedēt vispopulārākos mītus, kuri skar iepirkšanos tiešsaistē.

Tālāk tiks sniegti padomi, kas palīdzēs tikt galā ar bailēm pirms pirmā pirkuma veikšanas internetā. Padomus sniegs cilvēki, kuri pavisam nesen izmantoja interneta veikala 220.lv pakalpojumus, pirmo reizi iepērkoties internetā.

Ļoti ceram, ka spējām atbildēt uz visiem jautājumiem, kas varētu rasties pirms Jūsu pirmās iepirkšanās internetā. Ja tomēr vēl ir palikuši kādi jautājumi, droši zvaniet mums pa tālruni 25220220 vai sūtiet savu jautājumu uz e-pastu palidziba@220.lv. Esam apkopojuši arī svarīgāko informāciju, kāpēc iepirkšanās Internetā ir jāveic tieši interneta veikalā 220.lv:

  • Interneta veikals 220.lv Latvijas teritorijā savus pakalpojumus sniedz jau 12 gadus, un šajā laikā ir kļuvis par vispopulārāko un atpazīstamāko interneta veikalu visā valstī. Katru mēnesi mūsu veikalu apmeklē vairak kā 1 miljons apmeklētāju.
  • Ļoti plaša preču izvēle sākot no elektroiekārtām līdz tīrīšanas līdzekļiem mājai. Preces ir pieejamas ļoti ātri, jo vairāk kā 100’000 preces uzglabājam savā noliktavā.
  • Preces varēsi ne tikai saņemt mājās vai pakomātā, bet arī izņemt mūsu veikalā Ģertrūdes ielā 94a, kur ir iespēja iegādāties populārākās preces, ja gadījumā kaut ko esi piemirsis.
  • Veikalā strādā vairāk kā 70 darbinieki, kuri nodrošina augstu klientu apkalpošanas līmeni 24 stundas 7 dienas nedēļā. Mēs nekad nestāvam uz vietas – katru dienu piedāvājam arvien plašāku preču sortimentu un arvien ātrāku pasūtījumu sagatavošanu.

Iepirkumu grozs

Iepirkumu grozs ir tukšs.

Skatīt saglabātos iepirkuma grozus